31 Ekim 2023 Salı

SAHOL Hedef Fiyat

   

Sabancı Holding hisse hedef fiyat
SAHOL Hedef Fiyat

Sabancı Holding SAHOL Güncel Hedef Fiyat Değerlemesi

SAHOL için bilanço değerlendirmesi yayımlayan İş Yatırım, AL tavsiyesi verdi. SAHOL getiri potansiyeli %71,95 olarak, SAHOL hedef fiyatı ise 95TL olarak verildi.

SAHOL Hedef Fiyat Revizyonları

Aracı kurumlar ve bankaların yatırım bölümleri SAHOL hedef fiyat tahminlerini güncelliyor.  Paylaştıkları raporlarda verdikleri SAHOL yükseliş potansiyeli tahminlerini, SAHOL hedef fiyatlarını ve SAHOL analist tavsiyelerini bu sayfada bulabilirsiniz.

SAHOL Hedef Fiyat Tablosu


Banka/Aracı kurum

Değerleme tarihi

Hedef Fiyat

Yükselme potansiyeli

Tavsiye

İş Yatırım

31.10.23

95

%71,95

ALEÜG: Endeks üzeri getiri, EAG: Endeks altı, EPG: paralel


* 31.10.2023: İş Yatırımın SAHOL tavsiyesi 95TL hedef fiyat ile AL.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede yer alan bilgi ve yorumların doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti edemeyiz. Yatırım kararları, çeşitli verileri inceledikten sonra, kişinin kendisinin vereceği kararlardır. Verdiğiniz kişisel yatırım kararlarınızın olası olumsuz sonuçlarından Borsa Ekranım yöneticileri sorumlu tutulamaz.