31 Ekim 2023 Salı

ANHYT Hedef Fiyat

   

Anadolu Hayat hisse hedef fiyat
ANHYT Hedef Fiyat

ANHYT hedef fiyat değerlendirmeleri

ANHYT finansal raporunun açıklanmasıyla beraber yatırım şirketleri ANHYT bilanço analizlerini ve potansiyel getiri tahminlerini yayımlamaya başladı.

ANHYT Hedef Fiyatı Kaç TL?

Anadolu Hayat (ANHYT) hedef fiyatları peş peşe geliyor. ANHYT yükselme potansiyeli, ANHYT hedef fiyatları ve ANHYT için analist tavsiyeleri... Aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

ANHYT Hedef Fiyat Tablosu

Banka/Aracı kurum

Değerleme tarihi

Hedef Fiyat

Yükselme potansiyeli

Tavsiye

İş Yatırım

31.10.23

64

%23,79

AL

Deniz Ytrm

31.10.2373,40AL

Yapı Kredi

31.10.2346%-11EAG 

 

 

 

 

EÜG: Endeks üzeri getiri, EAG: Endeks altı, EPG: paralel

* 31.10.2023: ANHYT hedef fiyatını 64TL olarak belirleyen İş Yatırım, AL tavsiyesi verdi.
* 31.10.2023: Deniz Yatırım ANHYT hedef fiyatını 73,40 olarak, ANHYT analist tavsiyesini ise AL olarak verdi.
* 31.10.2023: Yapı Kredi ANHYT için 46TL hedef fiyatla Endeks Altı Getiri tavsiyesi verdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede yer alan bilgi ve yorumların doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti edemeyiz. Yatırım kararları, çeşitli verileri inceledikten sonra, kişinin kendisinin vereceği kararlardır. Verdiğiniz kişisel yatırım kararlarınızın olası olumsuz sonuçlarından Borsa Ekranım yöneticileri sorumlu tutulamaz.