6 Kasım 2023 Pazartesi

Yabancıların En Çok Aldığı Hisseler

 

Yabancılarım en çok alım yaptığı şirketler
Yabancıların En Çok Aldığı Hisseler

Yabancıların en çok aldığı hisseler Kasım 2023'de hangileri oldu? Yabancıların en çok alım yaptığı ve sattığı hisseler 2023'de hangileriydi? Borsa yabancı oranı artıyor mu azalıyor mu? Haftalık, Aylık, 3 aylık ve 6 aylık dönemlerde yabancı yatırımcıların en çok aldığı hisseler, en çok sattığı hisseler hangileri oldu?

(Güncelleme: 06.11.2023)

Yabancıların en çok aldığı hisseler Kasım 2023

Yabancıların en çok aldığı ve sattığı hisseleri aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz:

Yabancı takas oranı analizi
Yabancı Takas Oranları Analizi

Yabancı takas oranı incelendiğinde, haftalık olarak yabancıların en çok alım yaptığı hisseler AHGAZ, GUBRF ve TTKOM olurken, en çok satttıkları ise MIATK, ABRK ve DOHOL olmuş. 

Aylık yabancı hisse alım satımları incelendiğinde, Son 1 ayda yabancıların en çok aldığı hisseler SMRTG, AKCNS ve AHGAZ olurken, yabancılar en çok MIATK, EKGYO ve TTKOM hisselerini satmış.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede yer alan bilgi ve yorumların doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti edemeyiz. Yatırım kararları, çeşitli verileri inceledikten sonra, kişinin kendisinin vereceği kararlardır. Verdiğiniz kişisel yatırım kararlarınızın olası olumsuz sonuçlarından Borsa Ekranım yöneticileri sorumlu tutulamaz.