31 Ekim 2023 Salı

ISGYO Hedef Fiyat

    

İş GYO hisse hedef fiyat
ISGYO Hedef Fiyat

İş GYO ISGYO İçin Son Hedef Fiyatlar

ISGYO raporunu paylaşan İş Yatırım, ISGYO getiri potansiyelini %19,79 olarak, ISGYO hedef fiyatını da 27,05TL olarak belirleyip, AL tavsiyesi verdi.

ISGYO Hedef Fiyat İncelemeleri

ISGYO bilançosunu inceleyen borsa yatırım kurumları ISGYO hedef fiyat tahminlerini yeniden hesapladı.  Yayımlanan raporlardaki ISGYO yükseliş potansiyeli, ISGYO hedef fiyatı ve ISGYO analist tavsiyeleri gibi bilgileri sizin için derledik.

ISGYO Hedef Fiyat Tablosu


Banka/Aracı kurum

Değerleme tarihi

Hedef Fiyat

Yükselme potansiyeli

Tavsiye

İş Yatırım

31.10.23

27,05

%19,79

AL

Vakıf Ytrm

31.10.2318,60TUT

EÜG: Endeks üzeri getiri, EAG: Endeks altı, EPG: paralel


* 31.10.2023: İş Yatırım ISGYO için 95TL hedef fiyat ve AL tavsiyesi verdi.
* 31.10.2023: Vakıf Yatırım ISGYO için 18,60TL hedef fiyat belirledi. Tavsiyesini TUT olarak verdi.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede yer alan bilgi ve yorumların doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti edemeyiz. Yatırım kararları, çeşitli verileri inceledikten sonra, kişinin kendisinin vereceği kararlardır. Verdiğiniz kişisel yatırım kararlarınızın olası olumsuz sonuçlarından Borsa Ekranım yöneticileri sorumlu tutulamaz.