31 Ekim 2023 Salı

AKSA Hedef Fiyat

   

AKSA hisse hedef fiyat
AKSA Hedef Fiyat

AKSA için Yeni Hedef Fiyatlar

Gedik Yatırım AKSA için 89,61TL hedef fiyat belirledi. %-2 getiri potansiyeline denk geliyor. Tavsiye: Endekse paralel getiri.

AKSA Hedef Fiyatları

AKSA hedef fiyatı tekrar gözden geçirildi. AKSA hedef fiyatı, getiri potansiyeli ve AKSA analist tavsiyeleri aşağıda mevcut.

AKSA Hedef Fiyat Tahminleri

Banka/Aracı kurum

Değerleme tarihi

Hedef Fiyat

Yükselme potansiyeli

Tavsiye

Gedik Ytrm

31.10.2389,61%-2EPG

EÜG: Endeks üzeri getiri, EAG: Endeks altı, EPG: paralel


* 31.10.2023: Gedik Yatırım yayımladığı raporda AKSA hedef fiyatını 89,61 verirken, tavsiyesini endekse paralel getiri olarak belirledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede yer alan bilgi ve yorumların doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti edemeyiz. Yatırım kararları, çeşitli verileri inceledikten sonra, kişinin kendisinin vereceği kararlardır. Verdiğiniz kişisel yatırım kararlarınızın olası olumsuz sonuçlarından Borsa Ekranım yöneticileri sorumlu tutulamaz.