23 Ekim 2023 Pazartesi

EKGYO Hedef Fiyat

 

Emlak Konut hedef fiyat
EKGYO Hedef Fiyat

Aracı kurumlar EKGYO için hedef fiyatlarını ve tavsiyelerini açıklamaya devam ediyor. EKGYO hedef fiyatlarını, yükseliş potansiyelini ve sebeplerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

EKGYO Hedef Fiyatları şöyle:

Banka/Aracı kurum

Değerleme tarihi

Hedef Fiyat

Yükselme potansiyeli

Tavsiye

İş Yatırım

 23.10.23

 12,01

 %73

 AL

Deniz Yatırm

 17.08.23

 11,2

 

 AL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EÜG: Endeks üzeri getiri, EAG: Endeks altı, EPG: paralel


23.10.2023: İş Yatırım 12 aylık EKGYO hedef fiyatını 12 TL olarak belirledi.

Konut sektöründeki görünümün durağana dönmesinden hisse olumsuz etkilenirken, arsa satışları ise arttı. EKGYO ihalelerine de hız kesmeden devam ediyor. Bu yıl yapılması planlanan 6 adet proje ihalesi bulunduğu açıklandı. Şirket net nakit pozisyonunu da artırıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede yer alan bilgi ve yorumların doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti edemeyiz. Yatırım kararları, çeşitli verileri inceledikten sonra, kişinin kendisinin vereceği kararlardır. Verdiğiniz kişisel yatırım kararlarınızın olası olumsuz sonuçlarından Borsa Ekranım yöneticileri sorumlu tutulamaz.