24 Ekim 2023 Salı

Analist Tavsiyelerine Göre En Ucuz 15 Hisse

 

Analist tavsiyesi olan hisseler

Analistlerin tavsiye ettiği hisseler


Analistlerin tavsiye ettiği en ucuz 15 hisse hangileri? Analist tavsiyesi olan hisseler... Analistlerin en çok tavsiye ettiği hisselerden en ucuz olanlarını sıralıyoruz. Getiri potansiyeli en yüksek hisseler...

Halk Yatırım yayımladığı raporda en az 3 analist tarafından izlenen hisseler arasından, getiri potansiyeli en yüksek 15 hisseyi yayımladığı raporda sıraladı. Rapora göre, EKGYO %75 ile yükseliş potansiyeli en yüksek hisse olurken, 2. sırada %71 getiri potansiyeli ile PGSUS ve 3. sırada da %66 getiri potansiyeli ile YATAS yer aldı. 

İşte potansiyel getirisi en yüksek 15 hisse:

yükseliş potansiyeli en yüksek hisseler
Getiri potansiyeli en yüksek hisseler


1 yorum:

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede yer alan bilgi ve yorumların doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti edemeyiz. Yatırım kararları, çeşitli verileri inceledikten sonra, kişinin kendisinin vereceği kararlardır. Verdiğiniz kişisel yatırım kararlarınızın olası olumsuz sonuçlarından Borsa Ekranım yöneticileri sorumlu tutulamaz.