16 Ekim 2023 Pazartesi

Migros için 527TL Hedef Fiyat

 

Mgross hisse hedef fiyat
Migros hedef fiyat

Tera yatırım Migros MGROS için 12 aylık hedef fiyatını 527TL olarak belirledi. Bu hedef fiyat, şu an için %40 yükseliş potansiyeline işaret ediyor. 

Tera yatırım bu hedef fiyatla hisse için endeks üstü getiri tavsiyesi verdi ve Migros'u izleme listesine dahil etti. Ayrıca hisse başı temettü beklentisini de 5,2TL olarak açıkladı.

Marbas'ın bu beklentisini dayandırdığı sebepler şöyle:

1. Rekabetçi fiyatlama stratejisi,

2. Genişleyen satım alanı,

3. Büyüme odaklı strateji,

4. Güçlü operasyonel performans,

5. Büyük miktarda nakit üretme.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede yer alan bilgi ve yorumların doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti edemeyiz. Yatırım kararları, çeşitli verileri inceledikten sonra, kişinin kendisinin vereceği kararlardır. Verdiğiniz kişisel yatırım kararlarınızın olası olumsuz sonuçlarından Borsa Ekranım yöneticileri sorumlu tutulamaz.