12 Ekim 2023 Perşembe

En Son Halka Arz Olan Hisseler

 

Yeni halka arz olan şirketler
En Son Halka Arz Olan Hisseler

Borsada halka arzların son zamanlarda gösterdiği inanılmaz performanslardan sonra yatırımcılar "yeni halka arzlar 2023, yeni halka arzlar ne zaman, yeni halka arz hisseleri" gibi araştırmaları fazlaca yapmaya başladı. Biz de bu sayfamızda, en son halka arz olan hisseleri derlemeyi uygun gördük.

Sayfamızda en son halka arz olan hisseler sürekli güncellenecek. Yeni bir halka arz duyurulduğunda, hemen bu sayfaya ekleyerek yatırımcıların yeni halka arzları daha kolay takip etmesini amaçlıyoruz.

En son halka arz olan hisseler

12.10.2023 tarihinde onaylanan yeni halka arzlar:

Tab Gıda
Vera Konsept GYO

05.10.2023 tarihinde onaylanan yeni halka arzlar:

Borlease Otomotiv (BORLS)

MHR GYO (MHRGY)

Dofer Yapı (DOFER)


28.09.2023 tarihinde onaylanan yeni halka arzlar:


14.09.2023 tarihinde onaylanan yeni halka arzlar:


07.09.2023 tarihinde onaylanan yeni halka arzlar:Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede yer alan bilgi ve yorumların doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti edemeyiz. Yatırım kararları, çeşitli verileri inceledikten sonra, kişinin kendisinin vereceği kararlardır. Verdiğiniz kişisel yatırım kararlarınızın olası olumsuz sonuçlarından Borsa Ekranım yöneticileri sorumlu tutulamaz.