31 Ekim 2023 Salı

YEOTK Hedef Fiyat

  

Yeotek hisse hedef fiyat
YEOTK Hedef Fiyat

Yeo teknoloji YEOTK Güncel Hedef Fiyat Değerlemesi

Global Yatırım YEOTK hedef fiyatını 345,10 TL, Yeotek getiri potansiyelini %37 olarak belirledi. Analist tavsiyesi AL.

YEOTK Hedef Fiyat Revizyonları

Aracı kurumlar YEOTK hedef fiyat tahminlerini yayımladıkça,  belirledikleri YEOTK getiri potansiyelini, YEOTK hedef fiyatlarını ve YEOTK analist tavsiyelerini burada bulabileceksiniz.

YEOTK Hedef Fiyat Tablosu


Banka/Aracı kurum

Değerleme tarihi

Hedef Fiyat

Yükselme potansiyeli

Tavsiye

Global Ytrm

31.10.23

345,1

%37

ALEÜG: Endeks üzeri getiri, EAG: Endeks altı, EPG: paralel


* 31.10.2023: Global Yatırım değerlemesinde Yetotek hisse getiri potansiyeli %37 olarak, hedef fiyatı ise 345,1 TL olarak belirlendi ve AL tavsiyesi verildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede yer alan bilgi ve yorumların doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti edemeyiz. Yatırım kararları, çeşitli verileri inceledikten sonra, kişinin kendisinin vereceği kararlardır. Verdiğiniz kişisel yatırım kararlarınızın olası olumsuz sonuçlarından Borsa Ekranım yöneticileri sorumlu tutulamaz.