26 Eylül 2023 Salı

Teknik Analiz Pdf Kaynakları

 

teknik analiz pdf kaynakları
Teknik analiz [pdf]

Teknik analiz pdf dökümanları çeşitli kitaplardan, pdf e-kitaplardan, yüksek lisans tezlerinden ve bilimsel dergilerde yayımlanmış makalelerden oluşmaktadır. Teknik analiz pdf kaynaklarını aşağıda görebilir, okumak istediklerinize tıklayarak görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dr. Yaşar Erdinç'in kitabı: Yatırımcı ve Teknik Analiz Sorgulanıyor pdf kitap (Çok akıcı ve güzel bir anlatımla yatırım ve teknik analize harika bir bakış açısı. Mutlaka okunmalı)

Ali Erkan Tanacıoğlu'nun kitabı: Teknik analiz ve trading stratejileri pdf

Teknik analiz üzerine bir kitap: Teknik analiz pdf

YTÜ yüksek lisans tezi: Teknik analiz yöntemiyle hisse senedi fiyatı tahmin yöntemi pdf

Bir bilimsel dergide yayımlanmış makale: Teknik analizde alım satım sistemi oluşturma pdf

İstanbul Üniversitesi yüksek lisans tezi: Portföy yönetiminde karar alma aracı olarak teknik analizin kullanımı pdf

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede yer alan bilgi ve yorumların doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti edemeyiz. Yatırım kararları, çeşitli verileri inceledikten sonra, kişinin kendisinin vereceği kararlardır. Verdiğiniz kişisel yatırım kararlarınızın olası olumsuz sonuçlarından Borsa Ekranım yöneticileri sorumlu tutulamaz.