13 Eylül 2023 Çarşamba

DOAS: "Volkswagen'i Satmayacağız."

doğuş otomotiv açıklamaSon günlerde özellikle sosyal medyada Doğuş Otomotiv'in Volkswagen grubunu satacağı ve otomotiv sektöründen çıkacağına dair iddialar vardı. İddialar üzerine Doğuş Otomotiv konuya ilişkin bir yazılı açıklama yaptı. 

Açıklamada 28 yıldır Doğuş Otomotiv'in sürdürdüğü Volkswagen distribütörlüğünün devam edeceği bildirildi. "Otomotiv sektöründe yatırımlarımıza devam edeceğiz. Otomotiv sektöründe varlığımızı güçlendirme kararlılığındayız." şeklindeki açıklamayla DOAS iddiaları yalanlamış oldu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede yer alan bilgi ve yorumların doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti edemeyiz. Yatırım kararları, çeşitli verileri inceledikten sonra, kişinin kendisinin vereceği kararlardır. Verdiğiniz kişisel yatırım kararlarınızın olası olumsuz sonuçlarından Borsa Ekranım yöneticileri sorumlu tutulamaz.